Školy                                                                                                   

Medvědí bouda nabízí ubytování spíše pro méně náročné hosty v útulných, avšak nikoliv přepychových pokojích. Pokoje jsou převážně bez vlastní koupelny, mají pouze koutek s umyvadlem, zrcadlem a skříňkou. V šesti pokojích bylo již zřízeno vlastní sociální zařízení, pro ostatní pokoje se nalézají sprchy i záchody na podlažích. Všechna sociální zařízení a pokoje jsou nově zrekonstruované. Bouda poskytuje přístřeší až pro 145 hostů.

Nedílnou součástí boudy je restaurace členěná do několika místností, jež lze využívat též jako společenské místnosti. Další místnosti využíváme jako herny pro malé a velké. Restauraci navštěvuje kromě ubytovaných hostů též ostatní veřejnost, avšak pro školní výpravy se vyčlení potřebná část, jež je pod uzavřením a pro ostatní návštěvníky nepřístupná. V případě větších výprav zůstane restaurace pro ostatní veřejnost zcela uzavřena. V restauraci i ve všech dalších prostorách pro hosty platí zákaz kouření.

Většinu dětí potěší také možnost kontaktu se zvířaty. V současné době máme kobylku Shetlandského pony, tři kůzlata Holandské zakrslé kozy, několik králíků, fenku Bernského salašnického psa. Na jaře příštího roku rozšíříme chov o další druhy a plemena domácích resp. hospodářských zvířat tak, aby měly zejména městské děti co největší možnost kontaktu s venkovem.

Nabídka

Nabídková cena pro mateřské školy je stanovena na 299,- Kč/dítě a den, základní školy 345,- Kč/dítě a den pro první stupeň, 368,- Kč/dítě a den pro druhý stupeň na letní škole v přírodě (září, říjen, listopad, duben, květen, červen) a 402,- Kč/dítě a den pro lyžařské výcviky a zimní školy v přírodě. Nabízíme slevu na pobyt na lyžařském výcviku či zimní škole v přírodě pro školy, které s námi naváží spolupráci i při školách v přírodě.

Pro střední školy je nabídková cena pobytu s plnou penzí při turistických, adaptačních a jiných kursech (v měsících září, říjen, listopad, duben, květen, červen) stanovena vzhledem k vyšším nákladům na stravu a úklid na 391,- Kč/dítě a den a na lyžařském výcviku či zimních kursech na 425,-Kč/dítě a den. I zde lze sjednat slevu na lyžařský výcvik při dalších pobytech školy.

Pedagogický dozor (případně další doprovod) přispívá pouze na stravu částkou 115,- Kč/den bez ohledu na počet pedagogů.

V ceně pobytu je zahrnuto celodenní stravování vč. pitného režimu v souladu s Vyhláškou č. 106/2001 Sb. resp. 422/2013 Sb. o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti. Poradíme si i s některými dietami (bezlepková, bezlaktózová, diabetická včetně výpočtu sacharidových jednotek) a individuálními stravovacími potřebami (vegetariáni).

Medvědí bouda vlastní také malý lyžařský vlek s pevnými unašeči. Délka vleku je 160 m. Sjezdovku pravidelně upravujeme rolbou. Můžeme vám zároveň zajistit služby lyžařských a snowboardových instruktorů a další služby spojené s výcvikem. Pro zdatnější lyžaře je v docházkové vzdálenosti vlek Davidovy boudy dlouhý 1200m.

Nabízíme školám v přírodě, adaptačním kursům, turistickým kursům, lyžařským kursům službu pomoci s volnočasovou aktivitou dětí. Rádi doprovodíme děti při výletech po okolí, připravíme program plný her, s jejichž organizováním máme poměrně bohaté zkušenosti z letních táborů, škol v přírodě. Také zajistíme besedy o přírodě, historii Krkonoš se zaměstnanci KRNAPu, Horské služby i zajímavými lidmi (rodáky) z Krkonoš. Zajišťujeme i výlety a exkurze do míst vzdálenějších (Muzeum KRNAP Vrchlabí, Jilemnice, Zoo Dvůr Králové, pivovar Trutnov atd.). Tyto služby je ale nutné domluvit ještě před termínem školy v přírodě.

Pro školní výpravy dokážeme zajistit komplexní služby na klíč. Zde se stanovuje cena individuálně, podle rozsahu služeb. Dokážeme zajistit i dopravu za výhodnější ceny, než dopravci v současnosti nabízí. Při dlouhodobé spolupráci můžeme cenu dopravy snížit až na polovinu dnešních cen.

Zdravotnickou pomoc zajišťujeme ve spolupráci s ordinací výborné a velice vstřícné dětské lékařky MUDr. Pátkové.

Template downloaded from FreeThemes4all.com
Design by Rizan Badalli