Školy                                                                                                   

Medvědí bouda nabízí ubytování spíše pro méně náročné hosty v útulných, avšak nikoliv přepychových pokojích. Pokoje jsou převážně bez vlastní koupelny, mají pouze koutek s umyvadlem, zrcadlem a skříňkou. V šesti pokojích bylo již zřízeno vlastní sociální zařízení, pro ostatní pokoje se nalézají sprchy i záchody na podlažích. Všechna sociální zařízení a pokoje jsou nově zrekonstruované. Bouda poskytuje přístřeší až pro 145 hostů.

Nedílnou součástí boudy je restaurace členěná do několika místností, jež lze využívat též jako společenské místnosti. Další místnosti využíváme jako herny pro malé a velké. Restauraci navštěvuje kromě ubytovaných hostů též ostatní veřejnost, avšak pro školní výpravy se vyčlení potřebná část, jež je pod uzavřením a pro ostatní návštěvníky nepřístupná. V případě větších výprav zůstane restaurace pro ostatní veřejnost zcela uzavřena. V restauraci i ve všech dalších prostorách pro hosty platí zákaz kouření.

Většinu dětí potěší také možnost kontaktu se zvířaty. V současné době máme kobylku Shetlandského pony, tři kůzlata Holandské zakrslé kozy, několik králíků, fenku Bernského salašnického psa. Na jaře příštího roku rozšíříme chov o další druhy a plemena domácích resp. hospodářských zvířat tak, aby měly zejména městské děti co největší možnost kontaktu s venkovem.

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLY

 

PEDAGOGICKÝ DOZOR, INSTRUKTOŘI PLATÍ PŘI POBYTU POUZE PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ VE VÝŠI 180,- KČ VČ. DPH NA OSOBU A DEN

Pro mateřské a základní školy je v ceně zahrnuto stravování 5x denně. Celodenní pitný režim v souladu s Vyhláškou č. 106/2001 Sb. resp. 422/2013 Sb. o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti .

Pro střední školy je v ceně zahrnuta plná penze.

Na celodenní výlety umíme připravit balíčky s sebou.

CENA UBYTOVÁNÍ ZA JEDNU NOC BEZ DPH/ S DPH

MATEŘSKÁ ŠKOLA                                  365,- / 420,-

PRVNÍ STUPEŇ ZŠ                                  409,- / 470,-

DRUHÝ STUPEŇ ZŠ                                452,- / 520,-

STŘEDNÍ ŠKOLY                                      522,- / 600,-

Pro naše stálé partnery nabízíme cenu indiviuální, stejně tak pro pobyty na 7 a více nocí.

Vyvezení zavazadel z Medvědího kolene je zahrnuto v ceně ubytování.

Medvědí bouda vlastní také malý lyžařský vlek s pevnými unašeči. Délka vleku je 160 m. Sjezdovku pravidelně upravujeme rolbou. Můžeme vám zároveň zajistit služby lyžařských a snowboardových instruktorů a další služby spojené s výcvikem. Pro zdatnější lyžaře je v docházkové vzdálenosti vlek Davidovy boudy dlouhý 1200m.

Nabízíme školám v přírodě, adaptačním kursům, turistickým kursům, lyžařským kursům službu pomoci s volnočasovou aktivitou dětí. Rádi doprovodíme děti při výletech po okolí, připravíme program plný her, s jejichž organizováním máme poměrně bohaté zkušenosti z letních táborů, škol v přírodě. Také zajistíme besedy o přírodě, historii Krkonoš se zaměstnanci KRNAPu, Horské služby i zajímavými lidmi (rodáky) z Krkonoš. Zajišťujeme i výlety a exkurze do míst vzdálenějších (Muzeum KRNAP Vrchlabí, Jilemnice, Zoo Dvůr Králové, pivovar Trutnov atd.). Tyto služby je ale nutné domluvit ještě před termínem školy v přírodě.

Pro školní výpravy dokážeme zajistit komplexní služby na klíč. Zde se stanovuje cena individuálně, podle rozsahu služeb. Dokážeme zajistit i dopravu za výhodnější ceny, než dopravci v současnosti nabízí. Při dlouhodobé spolupráci můžeme cenu dopravy snížit až na polovinu dnešních cen.

Zdravotnickou pomoc zajišťujeme ve spolupráci s ordinací výborné a velice vstřícné dětské lékařky MUDr. Pátkové.

Template downloaded from FreeThemes4all.com
Design by Rizan Badalli